Slováci v zahraničí: Silvester Pullman
04:35

Slováci v zahraničí: Silvester Pullman

29.12.2017
Silvester Pullman pochádza zo Šamorína. Posledných 6 rokov žije v Kuala Lumpur, predtým žil aj v Španielsku či Spojených štátoch. Je trénerom pre top manažment, executive kouč a biznis konzultant pre európske firmy, ktoré chcú rozbehnúť biznis vo východnej Ázii alebo konkrétne v Malajzii. Študoval na Ekonomickej univerzite v Bratislave a 12 rokov pracoval pre slovenskú firmu, ktorá pôsobí na celom svete. Teraz sa Silvester venuje konzultáciám, všetci jeho klienti sú stredne veľké firmy, majú zabehnutý biznis vo svojich regiónoch a chcú sa dostať na ázijský trh. Najviac vie pomôcť firmám v sektore služieb a IT spoločnostiam. Silvester zároveň trénuje budúcich manažérov. Pri tréningoch spolupracuje s mentorom, ktorý je v TOP 10 leadership guru na svete. Volá sa Arthur Carmazzi a skúmal, akým spôsobom mozog spracováva informácie. Celý článok: https://www.expres.sk/127954/slovak-silvester-pullman-pracuje-v-malajzii-ako-konzultant-a-pomaha-firmam-dostat-sa-na-azijsky-trh/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.