Slováci v zahraničí: Darina Vadera
03:15

Slováci v zahraničí: Darina Vadera

18.10.2018
Darina Vadera pochádza z Čadce. Pred 15 rokmi sa vydala za Inda, ktorého spoznala v Japonsku počas svojho výletu. Na Slovensku žili 5 rokov, narodili sa im tu aj dve deti, ale keď manželovi ochorela mama v Indii odišli do Nai Dilí. V Indii žije Darina už 10 rokov a spolu s manželom si založili modelingovú agentúru Kad Model Management Pvt. Ltd.. Modelkám zo Slovenska, Česka, Poľska, Holandska či Kanady zabezpečujú fotenia pre veľké firmy, hlavne internetové obchody s oblečením, katalógy, kampane, prehliadky a natáčajú sa aj reklamy. Spolupracujú s množstvom značiek, napríklad, fotili pre Avon, Vogue, Amazon, Suzuki, Honda alebo Philips. Samozrejme, nemajú v databáze len dievčatá, ale aj chlapcov modelov. Darina uvažuje aj o dotiahnutí bollywoodskych štábov na Slovensko. Celý článok: https://www.expres.sk/160190/slovenka-darina-vadera-rozbehla-v-indii-s-manzelom-modelingovu-agenturu/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.