Slováci v zahraničí: Katarína Archer (Kulková, EliteHound
03:16

Slováci v zahraničí: Katarína Archer (Kulková, EliteHound

09.12.2016
Katarína Archer pochádza z Trnavy. V Londýne žije s manželom na lodi, v prístave neďaleko centra Londýna. Pracuje v poisťovníctve, pre nemeckú firmu HDI, ktorá poskytuje rôzne druhy poistenia. Tie, ktoré robí Katka, sa týkajú poistiek pre zamestnávateľov a poisťujú veľké firmy a korporácie - napríklad veľké automobilky. Práca v poisťovníctve má síce pevnú pracovnú dobu a aj ju veľmi baví, ale vo voľnom čase si Katka našla veľmi kreatívnu záľubu - vyrába módne obojky a vôdzky pre psov. Slovenka Katka ich začala vyrábať v čase, keď si zobrala z útulku dvoch anglických chrtov z útulku a nepáčili sa jej obojky, ktoré kúpila v obchode. Teraz si ich sama vyrába a sú neskutočné. Zamatové, zlaté, strieborné, vyšívané aj z čipky k svadobným šatám. Nejde však o veľkovýrobu, EliteHound je butik pre psov len s pár kúskami. https://www.expres.sk/84308/slovenka-vyraba-v-londyne-modne-obojky-a-vodzky-pre-psov/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.