Slováci v zahraničí: Radovan Endel
03:25

Slováci v zahraničí: Radovan Endel

01.02.2017
Radovan Endel pochádza z Nového Mesta nad Váhom. Začínal ako výrobný pracovník, teraz riadi firmu v Spojených Arabských Emirátoch. Je generálny riaditeľ vo fínskej stavebnej firme Peikko Group, ktorá pôsobí v SAE. Pre túto spoločnosť pracuje už deviaty rok, najskôr na Slovensku, a potom dostal ponuku v SAE, kde prvé 3 roky pracoval ako človek zodpovedný za výrobu, investície a logistiku, teraz je zodpovedný za celú spoločnosť. Radovan má na starosti rôzne projekty - obchodné domy v SAE, rezidenčné areály v Saudskej Arábii, spomínaný štadión v Qatare či výstavbu officu pre Google v Indii. S Radovanom Endelom som sa rozprávala nielen o jeho práci, ale aj o živote v arabských krajinách. https://www.expres.sk/90014/slovak-radovan-endel-zacinal-ako-vyrobny-pracovnik-teraz-riadi-finsku-stavebnu-firmu-v-sae/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.