Slováci v zahraničí: Veronika Kállayová-Neubellerová
03:20

Slováci v zahraničí: Veronika Kállayová-Neubellerová

15.12.2016
Veronika Kállayová-Neubellerová pochádza z Krompách. Po strednej hotelovej škole odišla na Maltu, a potom do Londýna, kde si nakoniec prácu nenašla. Tak sa vrátila a až keď bola doma, zavolali jej, aby prišla pracovať do baru na výletnú loď. Prvé týždne boli ťažké, ale Veronika sa po niekoľkých rokoch tak vypracovala, že posledné 3 roky pracuje ako hotelová manažérka na päť hviezdičkovej lodi, ktorá je najnovšou vo švajčiarskej spoločnosti Scylla. Veronika sa plaví po Dunaji, po európskych mestách, kde dôchodcovia s dobrými dôchodkami trávia svoj voľný čas. Nedávno kotvili vo Viedni, a tak som si z Bratislavy odskočila do viedenského prístavu, kde som si celú loď prezrela, videla som izby, spa, fitko či vírivku a minigolf na lodi. Veronika je pozitívne naladený človek, usmievavý a vždy sa snaží robiť pre hostí viac ako očakávajú. Hovorí tromi jazykmi a najnovšiu loď Joy dostala za odmenu. Pozrite si fotky z lode Joy, keď kotvila vo Viedni a aj krátke video. https://www.expres.sk/84976/slovenka-pracuje-ako-hotelova-manazerka-na-pat-hviezdickovej-vyletnej-lodi/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.