Slovenská džudistka Magdaléna Krššáková bude na olympiáde v Tokiu reprezentovať Rakúsko
21:40

Slovenská džudistka Magdaléna Krššáková bude na olympiáde v Tokiu reprezentovať Rakúsko

24.06.2021
Magdaléna Krššáková sa narodila v Bratislave. Keď mala päť rokov, s rodičmi sa presťahovali do Viedne. Na základnej škole vyskúšala tréning džuda a tento šport robí doteraz. Tento rok sa jej podaril obrovský úspech a kvalifikovala sa na letnú olympiádu do Tokia. Reprezentovať bude Rakúsko. V rozhovore sa s Magdalénou rozprávame o jej príbehu, o džude aj o ženskej sile.

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.