Slováci v zahraničí: Martin Spano
03:56

Slováci v zahraničí: Martin Spano

27.02.2019
Martin Spano pochádza z Čaky, v okrese Levice. Vyštudoval počítačovú vedu v Prahe a posledných 10 rokov žije vo Viedni, kde pracuje ako softvérový vývojár v spoločnosti, ktorá sa zaoberá smart komunikáciámi... Celý článok: https://www.expres.sk/174318/slovak-martin-spano-vytvoril-aplikacie-na-detailnejsie-vyhladavanie-na-facebooku-aj-na-googli/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.