Slováci v zahraničí: Daniel Caltík
04:13

Slováci v zahraničí: Daniel Caltík

31.01.2019
Daniel Caltík pochádza z Komárna. Po roku na vysokej škole odišiel do Škótska, konkrétne do Edinburghu, kde pracoval a študoval na inej vysokej škole biznis. Má za sebou aj Erasmus v Amsterdame, kde stretol chalanov z Maroka. Raz tam vycestoval a stretol chalana, ktorý mal super koženú tašku... Celý článok: https://www.expres.sk/171540/slovak-daniel-caltik-dostal-napad-v-maroku-teraz-predava-rucne-site-kozene-tasky-v-60-krajinach-sveta/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.