Slováci v zahraničí: Michaela Guldanová
04:38

Slováci v zahraničí: Michaela Guldanová

07.03.2019
Michaela Guldanová pochádza zo Senca. Študovala sociálnu prácu na Univerzite Komenského v Bratislave, má za sebou online štúdium psychológie v Kanade a štúdium psychoterapie na Karlovej univerzite v Prahe. Už počas strednej školy... Celý článok: https://www.expres.sk/175225/slovenka-michaela-guldanova-pracovala-ako-humanitarna-pracovnicka-na-tzv-balkanskej-trase-v-iraku-a-libanone-teraz-ide-do-afganistanu/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.