Slováci v zahraničí: Michal Juhás
03:13

Slováci v zahraničí: Michal Juhás

14.02.2018
Michal Juhás pochádza z Revúcej a s rodinou žije už 5 rokov v Thajsku. Michal študoval ekonómiu na vysokej škole v Česku a popritom pracoval v IT sektore ako programátor. Robil aj konzultanta pre banky a poisťovne a v roku 2011 založil s kamarátom Pepom startup pre milovníkov kníh, s ktorým vyhrali súťaž “Idea roku”. Trvalo to dva roky, a potom ho zavolal ďalší kamarát do Thajska, kde založili firmu HotelQuickly. Zamerali sa na last minute rezervácie hotelov a vytvorili mobilnú aplikáciu, ktorá umožňovala ľuďom v rôznych krajinách zabookovať si hotel na poslednú chvíľu. Túto appku si stiahlo už vyše 5 miliónov ľudí. V súčasnosti Michal dovolenkuje s rodinou na Slovensku a chystá sa založiť ďalší biznis, o ktorom si povieme viac možno niekedy nabudúce… Celý článok: https://www.expres.sk/132976/slovak-michal-juhas-vytvoril-mobilnu-aplikaciu-ktora-ludom-pomaha-najst-zlavnene-hotely-po-celom-svete/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.