Slováci v zahraničí: Richard Beďatš
03:10

Slováci v zahraničí: Richard Beďatš

23.08.2018
Richard Beďatš pochádza pochádza z Trenčína. Študoval na gymnáziu Ľudovíta Štúra v Trenčíne a od svojich 6 rokov hral futbal za AS Trenčín, kde si prešiel každou mládežníckou kategóriou, od 7-ročných až po 19-ročných. Nedávno však odmietol ponuku hrať profesionálny futbal za klub AS Trenčín, pretože doma na Slovensku by bolo náročnejšie skombinovať futbal so školou. Po prihláškach, pohovoroch a návštevách školy nastúpil na University of Maryland. Táto univerzita má jeden z najúspešnejších futbalových programov v americkom univerzitnom športe. Rišo už naplno trénuje, dokonca ho aj ako nováčika ostrihali a o pár dní sa začína aj škola. Vypočujte si jeho príbeh, ako sa dostal z Trenčína do USA a prečo chcel popri futbale pokračovať v štúdiu. Celý článok: https://www.expres.sk/154232/talentovany-slovak-richard-bedats-z-as-trencin-sa-rozhodol-studovat-a-hrat-futbal-na-univerzite-v-marylande/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.