Kreatívna riaditeľka Mimi Schofield otvárala najuznávanejšie bary v juhovýchodnej Ázii
34:52

Kreatívna riaditeľka Mimi Schofield otvárala najuznávanejšie bary v juhovýchodnej Ázii

25.09.2020
Mimi Schofield žije mimo Slovenska 13 rokov. Pracovala ako vizážistka, ale po maturite odišla do Londýna, kde študovala biznis manažment a medzinárodný marketing. Už v Bratislave si privyrábala ako čašníčka a gastro si zamilovala aj v Londýne... Celý článok: https://www.expres.sk/229729/kreativna-riaditelka-slovak-bar-show-mimi-schofield-otvarala-najuznavanejsie-bary-v-juhovychodnej-azii/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.