Slováci v zahraničí: Marián Žofčín
02:37

Slováci v zahraničí: Marián Žofčín

09.03.2017
Marián Žofčín pochádza z Trenčína. Bol profesionálnym tanečníkom, dokonca majster Slovenska v latinskoamerických tancoch. Zo Slovenska odišiel pred 20 rokmi. Hľadal si totiž tanečnú partnerku. Aj ju našiel, a práve za ňou odišiel do Nemecka. Z tanečnej partnerky sa neskôr stala manželka. Marián momentálne žije neďaleko Frankfurtu nad Mohanom. Už 15 rokov má vlastnú firmu a značku VeryZofcin. Navrhujú a šijú fraky pre profesionálnych tanečníkov. V ponuke majú aj svetre, ktoré im vyrábajú na Slovensku. Marián miluje kreativitu, a jeho snom je pripraviť vlastnú módnu prehliadku, ktorá bude spojením tvarov, farieb s dávkou umenia. https://www.expres.sk/94066/slovak-marian-zofcin-navrhuje-a-sije-v-nemecku-fraky-pre-tanecnych-majstrov-sveta/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.