Futbalista Ondrej Duda o korone v Anglicku aj online tréningoch
30:22

Futbalista Ondrej Duda o korone v Anglicku aj online tréningoch

28.04.2020
IG live rozhovor v čase korony so slovenským futbalistom Ondrejom Dudom, našim reprezentantom a aktuálne hráčom anglického klubu Norwich City. V live rozhovore s Oli Džupinkovou hovoril o spoločných online tréningoch so spoluhráčmi, ale aj o tom, ako sa v karanténe strihá sám a vyvára - rezeň aj zemiakové placky.

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.