Slovenská modelka Jana Šedíková v Mexiku využila koronakrízu na šitie rúšok
31:03

Slovenská modelka Jana Šedíková v Mexiku využila koronakrízu na šitie rúšok

19.06.2020
Jana Šedíková je modelka, fotografka a budúca inštruktorka jógy. Do Mexika prišla pred šiestimi rokmi ako modelka, ktorou sa stala, keď chcela cestovať po celom svete. Raz jej napísala kamoška, aby prišla do Mexika. Aj keď sa modeling v Mexiku nedá porovnať s Parížom, Milánom či New Yorkom, Janka je spokojná... Celý článok: https://www.expres.sk/221942/slovenska-modelka-jana-sedikova-v-mexiku-vyuzila-koronakrizu-na-sitie-rusok/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.