Slováci v zahraničí: Tomáš Barnaš
03:33

Slováci v zahraničí: Tomáš Barnaš

18.05.2016
Tomáš Barnaš je z Kežmarku. Momentálne však žije vo Wolfsburgu, kde pracuje ako dizajnér v nemeckej automobilke Volkswagen. K dizajnu mal blízko od detstva, pretože jeho otec je umelecký rezbár. Dizajn študoval na Technickej univerzite v Košiciach, a potom odišiel na stáž do Nemecka. Je tam už 4 a pol roka. Tomáš sa teraz venuje dizajnu pretekárskych áut. Dizajnoval pretekárske auto pre viacnásobného majstra sveta v rally Sebastiana Ogiera. https://www.expres.sk/61304/slovak-dizajnoval-auto-pre-viacnasobneho-majstra-sveta-v-rally/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.