Gynekologička Denisa Marcišová: “Starajte sa o seba a choďte pravidelne na prehliadky.”
38:18

Gynekologička Denisa Marcišová: “Starajte sa o seba a choďte pravidelne na prehliadky.”

18.02.2021
MUDr. Denisa Marcišová pochádza z Vlachova v okrese Rožňava. Pracuje ako gynekologička a pôrodníčka. Vyštudovala Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Od roku 2011 do 2018 pracovala na gynekologicko - pôrodníckom oddelení v Bratislave. Pred pár rokmi však zistila, že vyhorela a chcela zmeniť prácu. Nakoniec zmenila krajinu, v ktorej začala pracovať. Naučila sa po švédsky a presťahovala sa... Celý článok: https://www.expres.sk/242605/gynekologicka-vo-svedsku-denisa-marcisova-apeluje-na-vsetky-zeny-starajte-sa-o-seba-a-chodte-pravidelne-na-prehliadky/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.