Monika Kapráliková búra predsudky o živote diplomatovej manželky a motivuje ženy pracovať v IT
54:13

Monika Kapráliková búra predsudky o živote diplomatovej manželky a motivuje ženy pracovať v IT

23.10.2020
Monika Kapráliková je vyštudovaná historička a kulturologička. Aktuálne pracuje ako PR manažérka pre organizáciu Aj Ty v IT, ktorá pomáha objavovať dievčatám a ženám čaro technológií. Zároveň je v organizačnom tíme TEDxBratislava, je autorkou knihy Ján Smrek a jeho E/elán a spoluautorkou knihy Kvapky na kameni... Celý článok: https://www.expres.sk/231955/monika-kapralikova-bura-predsudky-o-zivote-diplomatovej-manzelky-a-pracuje-pre-organizaciu-ktora-motivuje-zeny-pracovat-v-it/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.