Lukáš Herteľ chcel precestovať Austráliu, plány mu prekazili požiare aj koronavírus
38:31

Lukáš Herteľ chcel precestovať Austráliu, plány mu prekazili požiare aj koronavírus

28.01.2021
Lukáš Herteľ pochádza z obce Kuzmice, v okrese Trebišov. Po skončení štúdia Adémie Policajného zboru v Bratislave sa rozhodol spoznávať svet. Jeho plán znel jasne: zarobiť si a precestovať Austráliu. Akurát, že mu jeho plány začali kaziť austrálske požiare a celosvetová pandémia koronavírusu... Celý článok: https://www.expres.sk/240814/lukas-hertel-ako-vychodnar-vo-svece-chcel-precestovat-australiu-plany-mu-prekazili-poziare-aj-koronavirus/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.