Slováci v zahraničí: Juraj Ondrejkovič
04:21

Slováci v zahraničí: Juraj Ondrejkovič

29.11.2017
Juraj Ondrejkovič sa narodil v Bratislave. Študoval na Fakulte manažmentu Univerzity Komenského v Bratislave. Druhý diplom, MBA, má z Univerzity Bocconi v Miláne. Juraj pôsobil v študentskej organizácii AIESEC, vďaka ktorej strávil rok v Ženeve už počas školy. Študoval strategický manažment a ľudské zdroje, a práve týmto oblastiam sa venuje už asi 15 rokov. Veľmi veľa skúseností získal, keď 8 rokov pracoval pre Svetové ekonomické fórum. Mimochodom, doteraz tam pracovali len dvaja Slováci a jedným z nich bol práve Juraj Ondrejkovič. Aktuálne však pracuje v spoločnosti Syngenta, ktorá sídli vo švajčiarskom meste Bazilej. Firma pôsobí v chemickom a biotechnologickom priemysle a Juraj má na starosti celý systém rozvoja manažmentu. A viete aký manažér je dobrý manažér? Vypočujte si rozhovor so Slovákom Jurajom Ondrejkovičom. Celý článok nájdeš na webe: https://www.expres.sk/124635/slovak-juraj-ondrejkovic-pracuje-ako-manazer-rozvoja-v-nadnarodnej-firme-so-sidlom-vo-svajciarsku/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.