Slováci v zahraničí: Anna Čurlejová
05:42

Slováci v zahraničí: Anna Čurlejová

09.07.2018
Anna Čurlejová pochádza z Hudcoviec, pri Humennom. Počas strednej školy odišla do Česka, do Jablonca nad Nisou, kde študovala tvorbu bižutérie a vzorovanie. Potom študovala na Technickej univerzite v Liberci - dizajn skla a šperkov. Pred ôsmimi rokmi začala postupne predávať svoje prvé čarbičkové šperky. Zlom nastal, keď o nej napísali na zahraničných portáloch - v Ázii, v Afrike či v Amerike. Preto čarbičková dbá na čo najlepšie fotky a prezentáciu na instagrame, na facebooku a všetkých internetových stránkach, na ktorých o nej vychádzajú články. Anička tvorí pierkové náušnice, indiánske čelenky a kvetinové venčeky či nádherné party a šperky z farbičiek. To všetko spolu s priateľom Vladom, s ktorým tvoria jeden tím. Nielen v práci, ale aj v súkromnom živote. Všetko sú to výrobky na svadby, na festivaly, na fotenia, do reklám či do filmov a videoklipov. Anička chce svojimi výtvormi ľudí šokovať. A ja jej týmto udeľujem titul festivalová kráľovná. Celý článok: https://www.expres.sk/148765/festivalova-kralovna-t-tvori-v-cesku-originalne-doplnky-z-peria-kvetov-a-farbiciek/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.