Peter začínal v call centre, teraz je manažérom vývoja softwéru v Amazon Web Services v Dubline
53:16

Peter začínal v call centre, teraz je manažérom vývoja softwéru v Amazon Web Services v Dubline

25.03.2021
Peter Vlček pochádza z Kysúc, z dedinky Ochodnica. K IT sa dostal náhodou, keď začal pracovať v call centre telekomunikačnej spoločnosti. Peťo IT nikdy neštudoval, ale mal okolo seba vždy šikovných ľudí, od ktorých sa veľa naučil. Po niekoľkých pracovných pozíciách sa s priateľkou rozhodli odísť žiť do Kanady. Po návrate na Slovensko si hľadal prácu aj cez pracovný portál LinkedIn, kde sa mu ozvali z Amazonu... Celý článok: https://www.expres.sk/245171/slovak-peter-vlcek-zacinal-v-call-centre-teraz-je-manazerom-vyvoja-softweru-v-amazon-web-services-v-dubline/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.