Ivana Beláková: “Keď niekto dá 50 miliónov dolárov za obraz, tak prečo nie za moju tetovačku?”
24:12

Ivana Beláková: “Keď niekto dá 50 miliónov dolárov za obraz, tak prečo nie za moju tetovačku?”

21.09.2021
Ivana Beláková odišla zo Slovenska pred vyše 20 rokmi a stále tetuje v LA a Miami svetové hviezdy, ako Rita Ora, Chris Brown či Lil Wayne. Jej príbeh som Vám v podcaste Slováci v zahraničí predstavila pred viac ako dvomi rokmi. Ivanine tetovania sú stále farebné a ešte viac unikátne. Na instagrame ju sleduje už vyše 400-tisíc ľudí a stále platí, že je jedinou ženou na svete, ktorej tetovanie uznalo Múzeum MACRO v Ríme za dočasné výtvarné umenie a je uvedené v katalógu múzea.

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.