Slováci v zahraničí: Jana Urbanovská
03:33

Slováci v zahraničí: Jana Urbanovská

02.11.2016
Jana Urbanovská pochádza z Martina a je to veľká cestovateľka. V Banskej Bystrici študovala cestovný ruch a každé leto bola niekde inde - v Amerike, Kanade, v Južnej Afrike, po škole odišla do Austrálie a neskôr na Nový Zéland, bola v Ázii, aj na Cypre, kde organizovala summity a konferencie. Potom dala výpoveď, zbalila batoh a odletela do Južnej Ameriky, odtiaľ sa dostala na Galapágy, kde sa konečne venovala dobrovoľníctvu - zachraňovala korytnačky. Potom dostala ponuku z Dubaja. Kde žije a pracuje posledné 3 roky ako marketingová manažérka pre distribučnú firmu na audio video systémy a komunikačné zariadenia. To znamená, že majú exkluzívnu distribúciu značiek napríklad na mikrofóny na koncerty, majú obchod a potom prenájom hudobnín na koncerty, tiež vyrábajú káble. Napríklad, tie mikrofóny, ktoré predávajú, zabezpečujú a poskytujú, tak patria k najlepším a používajú ich asi všetci aj Jennifer Lopez, Ozzy Osbourne či kapela Maroon 5. Ale v štúdiách ich na nahrávanie používajú aj Justin Bieber či Bruno Mars. Slovenka Jana Urbanovská je inak taká tuláčka, v Dubaji zostala zatiaľ najdlhšie: "Nikdy nevieš, kde budeš zajtra. Ak sa zajtra zamilujem, tak sa môžem s milovaným človekom odsťahovať aj na Antarktídu. Prečo by sme mali žiť podľa určitého plánu? Prečo by sme mali žiť podľa pravidiel? Pravidlá sú super v práci aj v spoločnosti. Ale vo svojom vlastnom živote si treba vytvoriť vlastný svet a žiť ten život tak, ako my chceme, a nie, ako chce niekto iný." https://www.expres.sk/80227/slovenka-pracuje-ako-marketingova-manazerka-v-dubaji/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.