Slováci v zahraničí: Gabriel Lovas
03:29

Slováci v zahraničí: Gabriel Lovas

26.10.2016
Gabriel Lovas pochádza z dedinky Kluknava, v centre Spiša. Je mimochodom absolventom strednej a vysokej baníckej školy, ale pracuje ako celebritný fotograf v Londýne. Keď som pripravovala rozhovor s Gabrielom, zistila som, že som ho prvýkrát kontaktovala už pred dvomi rokmi. V začiatkoch rubriky Slováci v zahraničí na Exprese. Lebo už vtedy sa mi páčili jeho fotky. Keď som sa nedávno vybrala do Londýna, napísala som mu opäť a navrhla stretnutie. On súhlasil, a tak sme sa stretli...A bolo to nielenže super, ale aj obohacujúce. Lebo Gabriel Lovas je úžasný človek. A všetci vieme, že osobné stretnutia sú najviac! Gabriel žije mimo Slovenska už 16 rokov, začínal v Saint-Tropez a od roku 2005 pôsobí v Londýne. Už z Francúzska mal kopec kontaktov, hlavne s ľuďmi z módy, ako Jean Paul Gaultier, Dolce Gabana, ale aj z hudobného biznisu - napríklad Bono a U2, Kylie Minogue a dlhé roky fotí Lennyho Kravitza. Táto jeho kariéra je už možno niektorým aj známa, ale ja som sa dozvedela ďalšie novinky z jeho života. Gabriel založil na Instagrame a FB stránku This Is Slovakia - Instagram - https://www.instagram.com/thisisslovakia/ a má vyše 20-tisíc sledovateľov. https://www.expres.sk/79535/slovensky-hviezdny-fotograf-v-londyne-zalozil-na-instagrame-uspesny-profil-o-slovensku/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.