Slováci v zahraničí: Katarína Stupavská
03:18

Slováci v zahraničí: Katarína Stupavská

09.02.2017
Katarína Stupavská pochádza z Piešťan a v Amsterdame žije už 12 rokov. Jej snom bolo venovať sa móde. Chcela navrhovať šaty. Ale stačila jedna ponuka, a zo dňa na deň vymenila módu za interiérový dizajn. Katka totiž robí krásne potlače a tapety. Hneď prvý veľký projekt bolo zariaďovanie hotela zo siete Van der Valk. Odvtedy robila už štyri hotely, tiež byty, reštaurácie a teraz napríklad navrhuje kliniku. Jej práce sú veľmi kreatívne, inšpiruje sa históriou a všetky si môžete pozrieť na jej stránke: www.katarina-stupavska.com. Jej veľkým snom je vlastná výstava v slávnom londýnskom Múzeu Viktórie a Alberta. A dovolím si tvrdiť, že sa aj k tou pomaly blíži. Najčerstvejšia info z tohto týždňa je tá, že sa dostala na prestížnu umeleckú školu Royal College of Art v Londýne. Katka, veľa štastia! https://www.expres.sk/90848/slovenka-katka-stupavska-tvori-originalne-tapety-nielen-pre-hotely-v-holandsku/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.