Slováci v zahraničí: Silvia Myers
03:08

Slováci v zahraničí: Silvia Myers

25.04.2018
Silvia Myers pochádza z Bratislavy, zo Slovenska odišla pred 19 rokmi, pretože sa chcela zdokonaliť v nemčine. Vo Viedni študovala politológiu, potom dostala štipendium v Austrálii, žila aj v Londýne, kde pracovala ako výskumnú analytička, čo ju neskôr nakoplo k vlastnému podnikaniu. Posledných 9 rokoch je už v Sydney, kde má s manželom vlastnú poradenskú spoločnosť Bright Cherry. Svojim klientom radí Silvia online. Celé je to postavené na filozofii, že dlhodobé podnikanie a úspech prichádza vtedy, keď dávame a vytvárame nejakú hodnotu. Niečo viac pre našich klientov. Takže ak podnikáte a Váš biznis nefunguje, viete v čom je problém? Je možné, že vôbec nepoznáte svojich zákazníkov a vtedy nezaberie ani reklama. Celý článok: https://www.expres.sk/140499/slovenka-silvia-myers-radi-malym-a-strednym-podnikatelom-v-australii-ako-sa-starat-o-svojich-zakaznikov/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.