Slováci v zahraničí - Rikki Tóth
03:41

Slováci v zahraničí - Rikki Tóth

11.04.2018
Rikki Tóth sa narodil v Košiciach a vyrastal v dedinke Drienovec. Študoval na osemročnom športovom gymnáziu v Košiciach a pred 20 rokmi odišiel z Košíc do Grécka, potom do Španielska a nakoniec do Anglicka, do mestečka Bath. Tam si spravil trénersky kurz a začal pracovať ako osobný tréner. Práve v UK stretol svojho prvého hviezdneho klienta. Bol ním Aaron Taylor-Johnson, s ktorým začal pracovať na filme Kick-Ass 2. Keď Aaron dostal ponuku točiť film Godzilla, tak zavolal Rikkiho do Kanady. Rikki zobral manželku Moniku a odišli do Kanady s Aaronom. Dokonca spolu žili aj v jednej domácnosti, lebo Rikkiho manželka sa starala o deti známeho herca. A Aaronova manželka Sam Taylor-Johnson medzitým dostala ponuku režírovať film 50 Shades of Grey. A tak Slovák Rikki dostal príležitosť trénovať Christiana Greya a Anastasiu, teda Dakotu Johnson a Jamieho Dornana. Posledných 6 rokov žije Rikki v Hollywoode, kde momentálne pracuje s hercami Jude Law a Djimon Hounsou (film Captain Marvel). Celý článok: https://www.expres.sk/138990/slovak-rikki-toth-pracuje-v-hollywoode-ako-osobny-trener-pracoval-s-hercami-z-filmu-50-odtienov-sivej-ci-godzilla/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.