Slováci v zahraničí: Ivana Beláková
03:51

Slováci v zahraničí: Ivana Beláková

24.05.2019
vana Beláková pochádza z obce Kostolné, pri Novom Meste nad Váhom. Zo Slovenska odišla pred 18 rokmi, pretože chcela ísť do sveta. Posledných 7 rokov žije v USA a v Los Angeles má vlastné tetovacie štúdio. Ivana robí... Celý článok: https://www.expres.sk/183528/slovenka-ivana-belakova-tetuje-po-celom-svete-jej-tetovanie-uznali-v-rime-za-sucasne-vytvarne-umenie/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.