Slováci v zahraničí: Kristína Magáthová
03:38

Slováci v zahraničí: Kristína Magáthová

07.03.2018
Kristína Magáthová pochádza z Topoľčian. Po štúdiu marketingu na vysokej škole v Nitre začala cestovať. Keď prišla pred deviatimi rokmi do Sydney, pracovala ako čašníčka. Teraz je marketingová asistentka vo firme, ktorá predáva a distribuuje zdravotné pomôcky pre nemocnice a imobilných ľudí - elektrické vozíky, zdvíhače pre ľudí, ktoré ich môžu zdvihnúť z vozíka na posteľ, a podobne. Každý deň ale trénuje - behá, behá, behá. Pred dvomi rokmi zabehla v Sydney svoj prvý maratón. V nedeľu, 11. marca 2018, ju čaká ďalší maratón, jej štvrtý v poradí a ide o najväčší ženský maratón na svete - Nagoya Women's Marathon. Keďže hlavným sponzorom je výrobca luxusných šperkov, v cieli nedostanú dámy medialu, ale luxusný prívesok. Kristíne držíme palce! Celý článok: https://www.expres.sk/135359/slovenka-kristina-magathova-pobezi-najvacsi-zensky-maraton-v-japonsku-namiesto-medaily-dostane-v-cieli-luxusny-privesok/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.