Slováci v zahraničí: Vladimír Furdík - Night King z GOT
05:21

Slováci v zahraničí: Vladimír Furdík - Night King z GOT

07.05.2019
Vladimír Furdík sa narodil v Bratislave. Živí sa ako kaskadér, choreograf bojových scén a herec. Jeho prvý kontakt s filmom bol cez kone, keď jazdil za jazdecký oddiel Čierna voda, ktorý požičiaval kone pre filmy. Asi po roku... Celý článok: https://www.expres.sk/181648/slovak-vladimir-furdik-si-z-nakrucania-game-of-thrones-nechal-masku-night-kinga/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.