Rozhovor s organizátorkou svadieb v Taliansku
31:36

Rozhovor s organizátorkou svadieb v Taliansku

13.05.2020
Slovenka Simona Kocúrová žije v Taliansku 12 rokov. Posledné roky podniká, organizuje svadby a zážitkové dovolenky. Simona zariadi všetko - prenajme Vám vilu od Stinga, zabezpečí rôzne gastro zážitky alebo aj nahrávanie v Bocelliho štúdiu. Pandémia koronavírusu ovplyvnila aj ju. V rozhovore v čase korony s Oli Džupinkovou povedala, že takmer všetky termíny a plány musela zrušiť. Dodala ale, že ak sa otvoria hranice, v roku 2021 nastane boom. Aj keď počet nových potvrdených prípadov v Taliansku už určitý čas klesá a krajina postupne zmierňuje zavedené opatrenia, stále platia obmedzenia pri presunoch medzi regiónmi. Taliani sú ale súdržní - kupujú si talianske vlajky, kreslia dúhu a veria, že všetko bude dobré.

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.