Slováci v zahraničí: Jana Kondelová
03:24

Slováci v zahraničí: Jana Kondelová

07.11.2018
Jana Kondelová pochádza zo Serede. Vyštudovala žurnalistiku v Nitre, stážovala a pracovala vo viacerých slovenských médiách. Posledných 5 rokov žije v Los Angeles a pracuje ako produkčná pre spoločnosť 21st Century Fox. Po takmer 8-mesačnom kurze angličtiny vyštudovala film West Los Angeles College. Už počas školy... Celý článok: https://www.expres.sk/162195/slovenka-jana-kondelova-pracuje-v-produkcnom-time-noveho-filmu-volanie-divociny-s-harrisonom-fordom/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.