Slováci v zahraničí: Zdenka Jakešová
03:12

Slováci v zahraničí: Zdenka Jakešová

10.08.2016
Zdenka Jakešová pochádza z Komárna. Pred piatimi rokmi sa rozhodla opustiť svoju komfortnú zónu a s priateľom začali cestovať. Boli v Ázii, Londýne aj na Miami v USA. Americký sen sa však nekonal, pretože Zdenka objavila Toskánsko. Presťahovala sa tam a má svoj jedinečný a krásny projekt Sí, Toskánsko. Zdenka sa venuje zážitkovému cestovaniu, sprostredkuváva ubytovanie a nezabudnuteľné zážitky všetkým, ktorí chcú spoznať Toskánsko. Svojich klientov berie na miesta, kde sa bežný turista len tak nedostane. A naša Miška Mäsiarová, ktorá sa so Zdenkou v Toskánsku stretla, by Vám o tom vedela rozprávať. Ódy na croissanty, pistáciové kapučíííno, tagliatelle, paradajky či prosciutto a k tomu vždy karafu vína doplnila pokojom, tichom, radosťou a týmito krásnymi slovami: "Ďakujem Bohu že mi dožičil vidieť tú nádheru, zažiť ju a cítiť vône plné pôžitku a božského pokoja... https://www.expres.sk/71109/slovenka-si-zamilovala-toskansko-vdaka-nej-spoznate-tie-najkrajsie-miesta/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.