Slováci v zahraničí: Martina Ribar-Hestericová
03:52

Slováci v zahraničí: Martina Ribar-Hestericová

18.01.2019
Martina Hestericová sa narodila v Snine, ale vyrástla v Martine. Na UK v Bratislave študovala biochémiu, ale magistra má už z organickej chémie. Doktorát si spravila na univerzite v Bazileji, vo Švajčiarsku, kde žije päť a pol roka. Doktorát obhájila minulý rok v máji a začala pracovať vo farmaceutickej firme v Bazileji, kde robí na oddelení forenznej chémie... Celý článok: https://www.expres.sk/170069/slovenska-chemicka-martina-hestericova-popularizuje-vedu-na-instagrame-jej-videa-maju-aj-vyse-6-milionov-videni/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.