Boba Markovič Baluchová pracuje na Novom Zélande pre desiatky mimovládnych organizácií na Slovensku
04:36

Boba Markovič Baluchová pracuje na Novom Zélande pre desiatky mimovládnych organizácií na Slovensku

29.11.2019
Boba Markovič Baluchová sa narodila v Bratislave. Študovala environmentálnu mineralógiu aj žurnalistiku, tiež študovala dokumentárnu tvorbu a robila publicistické filmy v rozvojových krajinách. Boba pracovala aj pre Rozvojový program OSN, Caritas a ADRA, teraz je komunikačnou manažérkou pre platformu rozvojových organizácií Ambrela, ktorá zastrešuje humanitárne... Celý článok: https://www.expres.sk/204097/slovenka-boba-markovic-baluchova-zije-na-novom-zelande-pracuje-pre-desiatky-mimovladnych-organizacii-na-slovensku/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.