Silný výber rozhovory - s Filipom Rumannom o jeho podcaste HYBADLO venovanom psychológii
57:26
Podcast: Silný výber

Silný výber rozhovory - s Filipom Rumannom o jeho podcaste HYBADLO venovanom psychológii

23.05.2021

SILNÝ VÝBER ROZHOVORY - S FILIPOM RUMANNOM O JEHO PODCASTE HYBADLO

 

V tomto diele formátu Silný výber rozhovory sa Martin rozprával s Filipom Rumannom, ktorý spolu so svojou kolegyňou Michaelou Ostricovou vytvára podcast Hybadlo venovaný psychologií a psychoterapii. Tento podcast prichádza pod strechu Silného výberu a my vám chceme v tomto rozhovore podcast a jeho tvorcu predstaviť.

 

Hybadlo: 

https://open.spotify.com/show/2PcWkbZlTZ3kfdaNfVZZ8p

Filip Rumann IG:

https://www.instagram.com/filip_rumann/

 

 

Silný výber FB:

https://www.facebook.com/silnyvyber

Silný výber IG:

https://www.instagram.com/podcast_silnyvyber/

Silný výber TW:

https://twitter.com/SVyber

Podcast Silný výber je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.