#72 – Priemer rieši nevesty, to nič dobré neveští - druhá vlna zuby brúsi, hoc ju Igor zahrdúsil, a tak si tu žijeme, nečudo, že
01:09:16
Podcast: Silný výber

#72 – Priemer rieši nevesty, to nič dobré neveští - druhá vlna zuby brúsi, hoc ju Igor zahrdúsil, a tak si tu žijeme, nečudo, že

20.09.2020

#72 Silný výber – PRVÝ NAKA DIEL! Toť pred týždňom sme sa nadchýnali Hornonitrianskou partizánskou brigádou:-) (rozumej NAKA v Nitre), ako aj dianím v Partizánskom – a tuhľa sa NAKA prebudila aj inde… Takže si zaslúži osobitný „prvý diel“. No a ešte o Parlamentnom výbore na „kontrolu“ (rozumej – obveseľovanie) spravodajských služieb v kauze Ký Selica, Kaliňák ako Terminátor, šikovná žienka Pavlínka aj jej euráčiky v prasiatku (rozumej Arca Investments), slepá ulička na konci vychodeného chodníčka u štátneho tajomníka Fecka… Zmätok v hlavách „klientov“ ahrorezortu musí byť naozaj obrovský:-)

 

Pekne poprosíme aj v perexe - ak vám je Silný výber milý - povedzte o nás svojim priateľom… Bez vyššej počúvanosti nebude viac sponzorov a bez sponzorov nebude Silný výber dlhodobo udržateľný… Takže ako bratia Česi - „Národ sobě“. Tisíceré díky! 

Silný výber. Ľudia si zaslúžia trochu neistoty.

 

Pripíjame a pripomíname: 85 rokov od kedy Adolf Hitler inicioval zákon o Ríšskom občianske a Zákon o ochrane nemeckej krvi a cti, ktorý tvrdo diskriminoval Židov. Len o 3 roky neskôr muselo Československo odovzdať Nemecku, územie kde žilo viac ako 25 % nemeckého obyvateľstva. Ďalej, 699 rokov od úmrtia Danteho Alighieriho, autora svetoznámeho diela Božská komédia. Kto by bol býval tušil, že už len ten názov presne pomenúva stav vlády Slovenskej republiky v roku 2020… Ďalej: 60 rokov od založenia ropného kartelu – OPEC. Už je to 50 rokov od smrti na predávkovanie Jimiho Hendrixa. Pripomíname si 44 rokov od predstavenia 1. raketoplánu s menom Enterprise. 

Plus: nebude Prjamaja linija s Putinym - a Gerard Depardieu sa obrátil na pravoslávie! Asterix, ideš!

 

Endorse: 

 

https://mvc.sk/clen/vino-rehak

 

https://www.facebook.com/VinVinKarpaty

 

https://malekarpaty.travel/sk/otvorene-viechy/pezinok/vino-rehak

 

Hudba v podcaste: 

George Gershwin - Rhapsody in Blue

Odporúčaná hudba SV:

NAKAtomi:)) - Sing https://www.youtube.com/watch?v=933ifSdtPRM 

Kasabian – eez-eh: https://www.youtube.com/watch?v=ST6nEvIEY4sč

Podcast Silný výber je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.