#84 – Pomaly už niet čo jesť, ale neva, dáme test - dáme si zas x-té kolo, nejak bude, nejak bolo, bo v duši OĽANO zíva diera -
01:24:38
Podcast: Silný výber

#84 – Pomaly už niet čo jesť, ale neva, dáme test - dáme si zas x-té kolo, nejak bude, nejak bolo, bo v duši OĽANO zíva diera -

02.05.2021

#84 Silný výber – PRVÝ „SÚDRUŽENKOVSKÝ“ DIEL!

Partnerom tohto dielu Silného výberu je Sentien Audio. S našimi slúchadlami neprídete o uši.

https://www.indiegogo.com/projects/sentien-audio-your-new-superpower--2#/  

С праздником, товарищи! Dovoľte kolektívu pracujúcich našej rozhlasovej relácie priniesť májovú zdravicu všetkým súdruhom a súdružkám, ktorí na rôznych úsekoch národného hospodárstva budujú naše svetlé zajtrajšky! Pod vedením našej Strany obyčajných pracujúcich a nezávislej pracujúcej inteligencie (SOPraNPI, pred Víťazným februárom OĽANO) dosahujeme takisto mimoriadne úspechy v budovaní bratskej družby so spriateleným ľudom Sovietizujúceho sa Ruska. Hrdinom pracovnej fronty trikrát sláva a česť práci! 

Errata: Krasokorčuliar sa volal nie Tomáš Szabó, ale Jozef Sabovčík (ďakujeme za upozornenie Miroslavovi:-)! 

Pripíjame a pripomíname: Narodeniny oslávila naša kolegyňa a šéfredaktorka nášho Instagramu Diana Turčeková a aj náš kolega Peter Žarnovský a poslucháč Michal Šubín; ďalej pripíjame na zasnúbenie Matúša a Veroniky, ako aj na rok s Patrikom „Benitom“ Kakom ako našim zvukárom - a diktárom:-).

Historický kalendár Silného výberu: Oslavujeme 17 rokov od vstupu do EÚ. Pripomíname si 35 rokov od havárie v ukrajinskej jadrovej elektrárni v Černobyle. 185 rokov od uskutočnenia pamätnej vychádzky na Devín pod vedením Ľudovíta Štúra. V pietnej spomienke si pripomíname 25 rokov od vraždy Róberta Remiáša. 20 rokov od likvidácie ruskej NTV.  11 rokov TV Dožď. Pred 94 rokmi bola vyhlásená za patrónku Slovákov Sedembolestná Panna Mária. A furt to nepomohlo.

 

Endorse:

Káva Nautilus

https://nautiluscoffee.sk/   

 

Výstava Mateja Fabiana v GMB 

http://www.gmb.sk/sk/exhibition/detail/matej-fabian 

 

Hudba v podcaste: 

George Gershwin – Rhapsody in Blue

Odporúčaná hudba SV:

El Mashe - Раньше было лучше

https://www.youtube.com/watch?v=pan_6fJf-bQ   

Plateau – Igorek 

https://www.instagram.com/p/CONzAZ7BG7G/ 

https://www.youtube.com/watch?v=UYL9kChbKIw

Podcast Silný výber je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.