Sector.sk

Sector.sk

Autor: Sector
Sector podcast o hrách, PC, konzolách, ale aj hardvéri a o všetkom, čo s hraním súvisí.

Podcast Sector.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (33 epizód)

45:00
  
pred 2 dňami

Podcast - S Wargamingom o World of Tanks

Do nového podcastu sme si pozvali Karla Drdu a Michala Bartoňa z Wargamingu a k nim aj jedného hráča, aby sme spolu prešli minulosť, súčasnosť a aj budúcnosť World of Tanks.
01:00:00
  
05.09.2021

Sector Podcast - Knihy podľa hier

Nový Sector podcast začne o 19:00 a bude teraz zameraný na knihy podľa hier a konkrétne na Skeldal sériu a aj Biosector.
01:00:00
  
04.07.2021

Sector Podcast: Battlefield 2042 a realita

V novom podcaste sme sa porozprávali s dôstojníkom ozbrojených síl o predstavení Battlefield 2042, o tom, ako sú reálne zobrazené veci a aj aká môže byť budúcnosť.
01:00:00
  
02.05.2021

Sector Podcast: Filmy podľa hier časť 2.

V druhej časti podcastu o filmoch podľa hier sa venujeme Uwe Bollovi, zlým filmom, ale aj prichádzajúcim titulom, ako je Borderlands, Uncharted alebo Ghost of Tsushima. 
01:00:00
  
13.12.2020

Sector Podcast - Zvuk a hudba v hrách

V novom podcaste sme sa porozprávali o hudbe a zvuku v hrách a to od jeho počiatkov, cez príchod SoundBlastrov až po nextgen konzoly, ktoré prinášajú aj 3D zvuk.
01:06:00
  
04.09.2020

Sector Podcast - Kde začať s vývojom hier

V novom podcaste sme sa zamerali na vzdelávanie a vývoj hier na Slovensku. Dozvieš sa kde začať, či sa to oplatí skúsiť, ako aj to, akých ľudí v tíme budeš potrebovať.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.