SCOUTcast

SCOUTcast

Zaujíma ťa, ako žijú iní skauti? Chcel by si sa dozvedieť niečo nové o krásach skautingu? Od toho sme tu! Sme podcast pre každého skauta, ale aj neskauta. Pokúsime sa Vám otvoriť dvere do našich skautských životov a ukážeme Vám tie najbláznivejšie a najsilnejšie zážitky, aké ste kedy počuli.

See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

Podcast SCOUTcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (3 epizódy)

01:00:52
  
29.03.2022

SCOUTcast | Boris “Bobeš” Šedo #03

V trejej epizóde SCOUTcastu sa zoznámite so skautom, ktorý je zaujimávý svojim príbehom, Borisom. Avšak môžete očakávať kopec srandy, vážnych tém, recitácie a pekných momentov. Prajeme vám príjemné počúvanie nech už ste kdekoľvek! ⚜️ See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
01:09:32
  
16.02.2022

SCOUTcast | Petra “Muffin” Rubaninská #02

V druhej epizóde SCOUTcastu sa dozviete niečo nové o orlom skautovi, rangeroch, skvelých žážitkoch, vodných skautoch (😉) aa v neposlednom rade o našom prvom hosťovi - s. Muffin. Prajeme Vám príjemné počúvanie podcastu nech ste už kdekoľvek! ⚜️ See acast.com/privacy for privacy and opt-out informatio...
54:52
  
31.01.2022

SCOUTcast | Malina & Špongia #01

V tejto epizóde sa dozviete niečo o nás, moderátoroch. O skautingu počas pandémie a v neposlednom rade o tom, ako b. Špongia zaspal na nočnej hre ;) See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.