30: Veľké témy do hodinky: Bez planéty nemáme budúcnosť (Megy Sokolová)
53:25

30: Veľké témy do hodinky: Bez planéty nemáme budúcnosť (Megy Sokolová)

05.05.2021
Ahojte, volám sa Michaela a v dnešnej časti POdcastu som sa rozprávala s Megy Sokolovou. Keďže obe vnímame tému klimatických zmien ako veľmi aktuálnu a dôležitú, rozhodli sme sa spolu o týchto problémoch porozprávať a zároveň Vás aj inšpirovať ku každodenným jednoduchým spôsobom ako zachovať našu planétu jedinečnou a plnou diverzity ako bola doteraz. Príjemné počúvanie.

Podcast Saleziánsky POdcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.