29: Veľké témy do hodinky- Tebe pristaneš ty (Danka Makarová)
14:30

29: Veľké témy do hodinky- Tebe pristaneš ty (Danka Makarová)

21.04.2021
Ahojte, volám sa Michaela a vítam Vás pri počúvaní novej časti POdcastu. Touto epizódou zároveň vstupujeme do novej série “Veľké témy do hodinky”. Prvým hosťom bude psychologička Danka Makarová, s ktorou sa porozprávam o tom ako sa správne vysporiadať so svojou históriou a byť so sebou spokojný. Príjemné počúvanie.

Podcast Saleziánsky POdcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.