31: Veľké témy do hodinky: Beh nás učí cieľavedomosti (Ján Volko)
32:21

31: Veľké témy do hodinky: Beh nás učí cieľavedomosti (Ján Volko)

19.05.2021
Ahojte. Volám sa Michaela a v tejto časti POdcastu som sa rozprávala s najrýchlejším mužom Slovenska Jánom Volkom. Porozprávali sme sa spolu nielen o jeho kariére ale aj o pokore či veľkých snoch. Príjemné počúvanie.

Podcast Saleziánsky POdcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.