25: Séria Profesia (4): Fyzioterapeut
52:17

25: Séria Profesia (4): Fyzioterapeut

10.03.2021
Ahojte. Volám sa Michaela a po menšej prestávke som si pre Vás pripravila novú časť zo série Profesia. Tentokrát som sa netradične rozprávala v trojici s manželmi Radkou a Martinom Komárovými o práci fyzioterapeuta. V tomto podcaste si prídu na svoje mladí rozmýšľajúci o študovaní tejto profesie, športovci, rodičia hľadajúci rady o správnom pohybe pre ich deti no aj všetci, ktorých zaujíma aktuálna situácia v nemocniciach. Príjemne počúvanie.

Podcast Saleziánsky POdcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.