27: Séria Profesia (6): Profesionálna baletka
01:03:58

27: Séria Profesia (6): Profesionálna baletka

31.03.2021
Ahojte. Volám sa Michaela a dnes som sa rozprávala s profesionálnou baletkou Slovenského Národného Divadla Valériou Frištik o psychickej aj fyzickej náročnosti jej práce, o tom ako to v SND naozaj funguje a taktiež aj o jej jedinečnej príležitosti účinkovať v jednom z najúspešnejších slovenských vianočných filmov. Príjemné počúvanie.

Podcast Saleziánsky POdcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.