7. Adventný POdcast: Martin Bonkálo, misionár z Azerbajdžanu
44:12

7. Adventný POdcast: Martin Bonkálo, misionár z Azerbajdžanu

02.12.2020
Dnes vám ponúkame prvý zo série špeciálnych adventných POdcastov. V rozhovore so saleziánom Martinom Bonkálom sa dozviete kde je Azerbajdžan a ako sa tam žije, aké je poslanie slovenských saleziánov v krajine a ako vidí aktuálnu situáciu.

Podcast Saleziánsky POdcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.