23: Séria Profesia (2): Kameraman
18:02

23: Séria Profesia (2): Kameraman

17.02.2021
Ahojte, volám sa Michaela. V najnovšej časti tohto POdcastu som sa rozprávala s kameramanom a strihačom Filipom Morjakom. Podelil sa so svojimi skúsenosťami zo študovania na VŠMU a taktiež prezradil čo je kľúčom pri jeho práci.

Podcast Saleziánsky POdcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.