24: Séria Profesia (3): Právnik
38:26

24: Séria Profesia (3): Právnik

24.02.2021
Ahojte. Volám sa Michaela a vítam vás pri počúvaní ďalšej časti saleziánskeho podcastu. Dnešným hosťom bol Filip Dulin. Rozprávala som sa s ním o štúdiu práva, o tom čomu sa môže právnik venovať a tiež ako to v právnickom odvetví dnes funguje. Príjemné počúvanie.

Podcast Saleziánsky POdcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.