Podcast:SABO SEBOU

Bezobalové nakupovanie je lacnejšie, ak porovnávame porovnateľné

10.12.2020
Nakupovať si do vlastných dóz, nádob, fľašiek, prepraviek už nie je vymoženosťou hŕstky Slovákov. Bezobalovo môžeme nakupovať drogériu, aj potraviny vo veľkých mestách, dokonca aj v obciach. Tento fenomén je však naďalej prenasledovaný mýtmi, ktoré v tomto podcaste aj vyvrátime, aj potvrdíme. Je bezobalové nakupovanie náročné na čas? V čom sú jeho výhody? Ako predajcovia garantujú hygienu? Ktoré produkty sú na nezaplatenie? V tejto epizóde budete počuť: Andrea Šišmič, bratislavské Bezobalovo Martina Novotová a Martin Gajdoš, trenčiansky BEZOBALiS Natália Pažická, najväčšia fanúšička bezobalového nakupovania Aj keď sú naše farby oranžové, sme #zelená banka. Prijali sme verejný Zelený manifest a ideme aktívne inšpirovať svoje okolie k ochrane biodiverzity a podpore zelenej ekonomiky. Viac info na www.zelenabanka.sk

Podcast SABO SEBOU je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK